sidhuvud_mobil

Cykelvasan LIVE #2

Inleder med en liten revidering av tidigare inlägg. Det visade sig att Cykelvasan Öppet Spår hade sovmorgon och att de första startade klockan 9:00. Medan de som behövde lite försprång satte iväg hade vårt lag tid för fotografering och visst ser de starka ut! Och snygga! I skrivande stund är även #teamidomin igång och täten ligger oroväckande långt fram kan vi tycka. Kanske skulle ha granskat vårt lags löfte om sommarens träningstider lite noggrannare... #teamidomin

Etiketter: cykelvasan #teamidomin

Kommentera gärna:

Senaste inläggen

Senaste kommentarer

  • Den goda vännen » ...48, 49, 50!:  ”Var sååå mysigt att ha er här och hoppas det var den första men inte sista Kram..”

  • Kerstin » Semesterminne #4:  ”Håller med dig till 100% skräckupplevelse. Aldrig mer dit. ”

  • Annica » Cykelvasan LIVE #4:  ”Blir nog så om ni bubblar ikväll.”

  • Karin » Om gurka och GDPR:  ”Du måste binda upp den”

  • Snna » Och vinnaren är...:  ”Tusen tack Aldrig vunnit nåt förut så lyckan är total ”

Bloggarkiv

Länkar

-

Etikettmoln